Profesyonel
Ana Sayfa
 
Ürün
Neden Çimstone
Foto Galeri
Kurumsal
Sık Sorulan Sorular
 
İletişim

Banko ve tezgahınızın ömür boyu ilk günkü özelliklerine sahip kalması için basit ve düzenli bir bakım yapmanız yeterli olacaktır. Çimstone; aşınma, çizilme ve darbe dayanımı yüksek, gözeneksiz bir yüzey kaplama malzemesidir.

Türk Standartları Enstitüsü’nün ürünlere verdiği Türk Standartları'na Uygunluk Belgesi’nin simgesi olan baklava dilimini gördüğünüz ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. TSE Markası, üzerinde kullanma hakkı verilen ürünlerin, standartların yönlendirdiği şekilde kontrol süreçlerinden geçirilerek üretildiğini gösterir.

LGA Qualitest GmbH adlı Alman Ürün Analizi ve Güvenilirliği Merkezi tarafından gerçekleştirilen hijyen araştırması sonucunda; Çimstone’un yüzeyinde bakteri üremesi gerçekleşmediği, yüzeyin çok kolay temizlenebileceği ve temizlik sonrası mikrobiyolojik hijyen açısından tamamen güvenli olduğu raporlanmıştır.

Lider sertifikalandırma kuruluşu National Sanitation Foundation (NSF) International tarafından belirlenen NSF 51 Yiyecek Alanları Uygunluk kriterlerini tamamen karşılayarak, NSF Sertifikası alan Çimstone ev ve ticari banko ve tezgahlarda, yiyeceklerle temas halinde güvenli hijyenik yüzeyler sunar. Bu sayede, Çimstone tezgahınızın üzerinde yiyeceklerinizi güvenle hazırlayabilirsiniz.

Çimstone, gözeneksiz yapısı sayesinde az miktarda sıvı deterjan ve nemli bezle yapılacak basit bir temizlikle, ilk günkü gibi yeni ve temiz görüntüsünü uzun yıllar korur.

Bakım ve korumanın en kolay yolu, dökülen yiyeceklerin ve oluşan kirlerin kalıcı leke haline dönüşmeden silinmesi ve düzenli günlük temizlik yapılmasıdır. Tezgahınızda oluşan kirleri uzun süre bekleyip, kalıcı leke haline dönüşmeden temizleyiniz.

 • Günlük Temizlik
 • Kurumuş Artıklar ve İnatçı Lekelerin Çıkarılması
 • Çimstone Sağlamdır, Ancak Tahrip Edilemez Değildir
 • Yüksek Sıcaklığa Maruz Bırakılmamalıdır
 •       
  info@cimstone.com.tr
  Kuvarsın ışıltısı, Hayatın rengi...
  Doğayı kıskandıran renkler, Çimstone’da doğanın en sert minerallerinden kuvarsla buluşuyor.
  Hijyenik banyo ve mutfaklar...
  2005 yılından beri LGA hijyen raporuna sahip Çimstone şimdi de Uluslararası Sanitasyon Vakfı (NSF) tarafından verilen, Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü ANSI tarafından onaylı NSF 51 Sertifikası’na sahip oldu.
  Banko ve tezgahta kullanım kolaylığı
  Çimstone banko ve tezgahınızın uzun yıllar boyu doğal parlaklığını ve estetik görünümünü muhafaza edebilmesi için basit ve düzenli bir bakım yeterli olacaktır.